Zdjęcie

Wspieramy rozwój edukacji zawodowej w subregionie leszczyńskim, a naszym głównym celem jest upowszechnianie, wspieranie oraz rozwijanie form współpracy szkół branżowych i technicznych z pracodawcami w obszarach kształcenia oraz szkolenia zawodowego.
Poprzez naszą działalność pomagamy instytucjom edukacyjnym w optymalnym przygotowaniu uczniów do kariery zawodowej, tak aby stawali się poszukiwanymi ekspertami, otwartymi na różnorodność i doceniającymi tradycję Polakami.
Jednym z naszych celów strategicznych jest budowanie i promowanie pozytywnego wizerunku edukacji branżowej i technicznej.

Nasze działania obejmują również doradztwo zawodowe, organizację konkursów promujących kształcenie zawodowe, współorganizację Gry Miejskiej, organizację wycieczek zawodoznawczych do firm w celu poznania ich funkcjonowania i środowiska pracy.

Wierzymy, że najlepszą nauką życia jest zdobywanie doświadczeń i sprawdzanie własnych możliwości. Dlatego też w naszej strategii działalności zajmujemy się również pozyskiwaniem funduszy unijnych dla zwiększania możliwości zawodowych młodzieży oraz podwyższania kompetencji kadry edukacyjnej. Cieszy nas niezmiernie fakt, że szkoły z naszego subregionu obdarzyły nas zaufaniem i są członkami Konsorcjum w projektach Erasmus+

By poznać naszą pełną ofertę serdecznie zapraszamy do kontaktu.Obrazek
Dane adresowe:
ul. Śniadeckich 5, 64-100 Leszno
telefon: 65 51 30 367
Obrazek
Strona WWW i e-mail:
https://cwrkdiz.leszno.pl/
kontakt@cwrkdiz.leszno.pl
Obrazek
Profile społecznościowe:
Facebook
Instagram