Zdjęcie

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie to instytucja publiczna z wieloletnią tradycją, która zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń dla nauczycieli, dyrektorów szkół, przedszkoli, placówek oświatowych oraz pracowników samorządowych z czterech powiatów: kościańskiego, gostyńskiego, rawickiego, leszczyńskiego oraz miasta Leszna.

Nasza oferta edukacyjna jest dopasowana do potrzeb lub oczekiwań klientów i obejmuje szeroki zakres tematyczny: od motywowania uczniów i rozwijania kompetencji kluczowych, po metody nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności, poszerzanie wiedzy i wymiana doświadczeń uczestników. Wierzymy, że inwestycja w rozwój to inwestycja w przyszłość edukacji młodych ludzi, dlatego nasza oferta skierowana jest również do uczniów, dla których organizujemy liczne konkursy i projekty edukacyjne. Nasze szkolenia pozwalają nie tylko na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, lecz również na nawiązanie kontaktów z innymi uczestnikami oraz wymianę doświadczeń i pomysłów. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość poznać najnowsze trendy i niekonwencjonalne podejścia w dziedzinie edukacji.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu, zdobędą Państwo nowe kompetencje i umiejętności, co przyczyni się do podniesienia jakości nauczania i funkcjonowania oświaty w regionie.


Obrazek
Dane adresowe:
ul. Bolesława Chrobrego 15, 64-100 Leszno
telefon: +48 655299062
Obrazek
Strona WWW i e-mail:
http://cdn.leszno.pl
oswiata@cdn.leszno.pl
Obrazek
Profile społecznościowe:
Facebook
Instagram