Medyki na Targach!

Na XXVI Targach Edukacyjnych nie zabraknie także medyków z Wielkopolskich Samorządowych Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Czytaj więcej
CDN Poznań prezentuje...

Pamiętacie, że wkrótce targi? To świetnie! Dlatego my nie leniuchujemy i już dziś ogłaszamy kolejnych prelegentów. Oto przed Wami reprezentanci z Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Czytaj więcej
CDN Piła prezentuje...

Uwaga! Przedstawiamy Wam kolejnych prelegentów tegorocznych XXVI Targów Edukacyjnych. Dziś przed Wami goście z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile!

Czytaj więcej
CDN Leszno prezentuje...

Piątek to idealna pora, aby ogłosić kolejnych prelegentów Targów Edukacyjnych. Dziś prezentujemy przedstawicieli z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie!

Czytaj więcej
CDN Konin prezentuje...

Jesteście ciekawi co z okazji XXVI Targów Edukacyjnych przygotowały dla Was Centra Doskonalenia Nauczycieli? To nie trzymamy Was dłużej w niepewności i już teraz przedstawiamy listę prelegentów z CDN Konin!

Czytaj więcej
Kolejni prelegenci!

Dzisiejszy dzień to idealna pora, aby ogłosić kolejnych prelegentów XXVI Targów Edukacyjnych. Są to przedstawiciele Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu.

Czytaj więcej
Uruchomiliśmy stronę www!

Znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje dotyczące targów, które będziemy na bieżąco aktualizować! Poznacie pełen harmonogram, dowiecie się więcej o wszystkich wystawcach oraz będziecie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami.

Czytaj więcej
Motyli Wolontariat na Targach Edukacyjnych!

Na tegorocznej edycji targów edukacyjnych również obecny będzie MOTYLI WOLONTARIAT! Jego skład to grupa ludzi, którzy dobrowolnie i bezinteresownie działają na rzecz Hospicjum Palium. Wspólnie działają dla Pacjentów organizując im przeróżne wydarzenia charytatywne m.in. koncerty, festyny, zbiórki pu…

Czytaj więcej