Specjaliści od pociągów!

Wielkopolski pociąg do edukacji! Pod takim hasłem odbywają się tegoroczne Targi Edukacyjne, dlatego nie mogło na nich zabraknąć specjalistów od pociągów!

Czytaj więcej
Wyjątkowe kobiety!

Dzisiaj międzynarodowy dzień kobiet! Wszystkim Paniom życzymy dużo uśmiechu i wielu miłych chwil. Korzystając z okazji mamy zaszczyt przedstawić kolejne wyjątkowe kobiety, które uświetnią nasze targi swoją obecnością.

Czytaj więcej
Aktywnie dla Alicji

Uwaga, uwaga! To już ostatni moment, aby zaangażować się w akcję #aktywniedlaAlicji! której celem jest zebranie 1000 aktywności dla Alicji!

Czytaj więcej
Różnorodny Ja

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak to jest być osobą rozwijającą się w spektrum autyzmu i żyć pełnią życia? Kochani! Zatem czas zaprezentować Wam kolejną personę tegorocznych Targów Edukacyjnych. Taaadam!

Czytaj więcej
Oferta CWRKDiZ!

Prezentujemy Wam aktywności, które przygotowało dla Was Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile. Gotowi?

Czytaj więcej
Oferta WSCKZiU

Przedstawiliśmy Wam m.in.. ofertę WSCKZiU, bibliotek pedagogicznych w Kaliszu, Koninie, Lesznie, Pile i Poznaniu, Centrów Kształcenia Nauczycieli i wielu innych jednostek. Przyszedł czas na … Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego

Czytaj więcej
Równowaga cyfrowa w rodzinie

Uwaga, uwaga! Zapowiadamy kolejne wydarzenie skierowane do nauczycieli, nauczycielek i rodziców, które odbędzie się na Targach Edukacyjnych! Jesteście z nami? Śledzicie nasze posty? Zatem nie trzymamy Was dłużej w niecierpliwości.

Czytaj więcej
Marcin Skrabka i Karol Jachymek

Równy tydzień dzieli nas od Targów Edukacyjnych, dlatego też spieszymy z kolejną porcją informacji. Przedstawiamy Wam kolejnych prelegentów, którzy uświetnią nasze wspaniałe wydarzenie! Ich prelekcje skierowane są głównie do placówek doskonalenia nauczycieli i dyrektorów publicznych bibliotek pedago…

Czytaj więcej