Zdjęcie

Grupa MTP od ponad 100 nieprzerwanie organizuje spotkania i wydarzenia łącząc ze sobą ludzi z całego świata.


Organizacja targów

W portfolio Grupy MTP jest ponad 100 marek. Znajdują się w nim m.in. wydarzenia B2B, skierowane do profesjonalistów. Odwiedzają je goście z całego świata, również dzięki programowi Hosted Buyers, matchmakingowym projekcie polegającym na organizowaniu spotkań biznesowych wystawców z wytypowaną grupą partnerów handlowych. Warto podkreślić, że targi dla najważniejszych polskich branż eksportowych odbywają się właśnie w Poznaniu, w tym m.in. Targi Meble Polska (meblarstwo), Polagra (żywność), Budma (stolarka otworowa), Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM (automotive) oraz ITM Industry Europe (przemysł ery cyfrowej). Grupa MTP jest także organizatorem eventów skierowanych do szerokiej publiczności. Wśród nich ogromną popularnością cieszą takie imprezy jak Poznań Motor Show, Poznańskie Targi Książki, Retro Motor Show czy targi Smaki Regionów.

Kongresy i konferencje

Grupa MTP jest zarówno organizatorem, jak i gospodarzem konferencji, kongresów, wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz wydarzeń korporacyjnych. W Poznaniu i w infrastrukturze Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się m.in. takie wydarzenia jak Światowy Kongres FDI, 24 Międzynarodowy Kongres Nauk Politycznych, Zgromadzenie Narodowe, Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatycznych czy Impact.

Działania wspomagające

W ramach swoich struktur Grupa MTP prowadzi także działalność wydawniczą - w portfolio znajduje się sześć tytułów skierowanych do m.in. takich branż jak ogrodnicza, wędkarska czy funeralna; zajmuje się budową stoisk i aranżacją przestrzeni; realizuje działania marketingowe w ramach Agencji Interaktywnej r360; posiada obiekty gastronomiczne, w których obsługuje gości indywidualnych, jak i korporacyjnych.
Więcej informacji: mtp.pl